top of page
iStock-1212979492-scaled.jpg

Dış ticaret desteğiyle her zaman yanınızdayız!

Her zorlukla beraber bir kolaylık mutlaka vardır.

Dış ticareti çevreleyen karmaşıklıkları anlıyoruz ve uzmanlık, destek, rehberlik ve doğru stratejiler ile dış ticaretin her noktasında firmalarımıza destek oluyoruz. BINSEKIZ olarak müşterilerimize ülkemize getirmek istedikleri ürünlerde pazar araştırması ve maliyet analizi yaparak ürünlerini kapıda teslim edecek şekilde baştan sona her adımda hizmet sunuyoruz.

Çalıştığımız kurum ve kuruluşları güçlendiriyor, etkin, sürdürülebilir ve rekabetçi bir şekilde ticaret yapmak için uzmanlıkla donatıyoruz. Türkiye ve global şirketlerin uluslararası pazarlarını ve ticaretini büyütmelerini desteklemek amacıyla ithalat ve ihracat alanlarında kesintisiz yanınızda oluyoruz.

 

Hedeflerimiz doğrultusunda Türkiye’nin en iyi danışmanlık firmalarından biri olma parolası ile yola çıktığımız günden beri, azimle çalışarak birinci sınıf hizmeti ilke edinerek, amacından sapmadan bu yolda sizlerin de desteği ile ilerliyoruz. Ankara merkez binamızda hizmet ağımızı genişleterek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tecrübe, gençlik ve dinamizmin birbirini tamamladığı 60 kişilik profesyonel ekibimizle hizmet verdiğimiz tüm alanlarda müşterilerimizin yanında olmayı sürdürüyoruz.

Export-Import.jpg

İlklere imza atıyoruz, zor olanı hedefliyoruz.

50 yıldır Türkiye ekonomisinin geliştirilmesinden dış ticaret faaliyetlerine çalıştığımız her alanda en iyi olmayı hedefliyoruz. Hedeflerimiz doğrultusunda dış ticaretin ilklerine imza atıyor, imkânsızı başarmak için çalışıyor ve dünyada ulaşılması zor pazarlara ulaşıyoruz.

photo-1494412651409-8963ce7935a7.jpeg

Dış ticarette sınır tanımıyoruz!

İster küçük ölçekli olsun ister büyük ölçekli… Müşterilerimiz için değer yaratıyoruz, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık veriyoruz. Ürünlerine sonuna kadar sahip çıkıyor, satış sonrasında da müşterilerimizin yanında duruyoruz.

Import-Export-Insurance.jpg

Dış ticarette zor olanı hedefliyoruz!

Orta Doğu’dan Güney Amerika’ya ve Japonya’ya kadar Türkiye’yi dış ticarette en iyi şekilde temsil ediyor, yurt dışı pazarında güçlü faaliyetlerde bulunuyoruz.

containers.jpg

Dış ticaret desteğiyle her zaman yanınızdayız!

Gücümüzü Türkiye’nin ekonomisinden alıyoruz, her gün ona güç ve değer katmak için inançla çalışıyoruz.

bottom of page